Investujte podľa svojho presvedčenia

Vďaka tematicky orientovaným stratégiám od Portu môžete zhodnocovať peniaze investíciami do sektorov a trendov, ktoré zodpovedajú vašim cieľom, hodnotám a presvedčeniam.

Prečo zvoliť tematické stratégie Portu?

Trendy budúcnosti

Rozvíjajúce sa odvetvia, geografické oblasti alebo technológie meniace svet. Na svoje si príde každý, agresívnejší aj konzervatívnejší investor.

Osobné presvedčenie

Tému kam investovať si zvolíte podľa toho, čomu veríte najviac. Jednotlivé stratégie a ich zloženie si však môžete ďalej ľubovoľne upravovať podľa seba.

Voliteľné rebalansovanie

Pri svojej stratégií môžete ľubovoľne zapnúť automatické rebalansovanie. Tým zaistíte, že riziko vašej stratégie neprekročí pre vás prijateľnú hranicu a vo výsledku dosiahnete vyšší rizikovo vážený výnos.

Systematický prístup

Jednotlivé tematické stratégie sú zložené investičným tímom zo starostlivo vybraných akciových, dlhopisových aj komoditných inštrumentov.

Nechajte sa inšpirovať

Od amerických šampiónov cez rozvíjajúce sa trhy až po vodu alebo zlato. Z ETF a akcií sme zostavili tematické stratégie, ktoré môžete využiť na investovanie do rôznych oblastí a sektorov na celom svete. Vyberte si tú správnu pre vás a investujte podľa svojho presvedčenia.

Načítám dáta

Počkajte, načítame dáta pre túto stránku.

Ak chcete investovať tematicky

1.

Zoznámte sa so stratégiami

Vyplňte investičný dotazník a zistite, či sú tematické stratégie službou vhodnou pre vás.

2.

Zvoľte si svoju stratégiu

Vyberte si tematickú stratégiu, ktorá je vám blízka a prípadne jej zloženie upravte podľa seba.

3.

Nastavte investičné parametre

Voliteľne zapnite automatické rebalansovanie, vyberte cenový plán a môžete začať investovať.

Plán pre každého investora

V Portu držíme poplatky na minime. Neúčtujeme si žiadne vstupné, výstupné ani výkonnostné poplatky. Evidencia cenných papierov aj vklady a výbery sú vždy zdarma a všetky transakčné poplatky sú už v cene. Zmena mien prebieha bez marže za ten najlepší možný kurz.

Štandard
Plus
Premium

Poplatok sa platí z priemernej hodnoty všetkých vašich stratégií, účtovaný je mesačne. Poplatok za stratégie sa nesčíta s 1 % poplatkom za Portfóliá Portu. Viac o poplatkoch nájdete tu.

Investujte do toho, čomu veríte

Trendy a novinky zo sveta investícií nájdete v našom Magazíne

Výber najčastejších otázok