Vytvárame najlepšie platformy pre jednoduché investovanie

Chcel/a by si sa podieľať na vývoji produktov, ktoré menia podobu investovania v Európe? Tešíme sa na tvoj e-mail.

Tvoria nás naše hodnoty

V Portu to nie je len o číslach. Záleží nám na tom, aby sme sa v práci cítili príjemne a aby sme do kancelárie chodili radi. Aj v pondelok ráno.

Kolega kamarát
Hráme naplno
Inovácie a búranie mýtov
Tímovosť s individuálnym prístupom

Výhody práce v Portu

Peniaze sú fajn, práca v Portu však ponúka oveľa viac.

Rozvoj

Vďaka tomu, že sa stále rozrastáme, máš možnosť zapojiť sa do rozmanitých projektov. Nie sme korporát, ľavá ruka vie, čo robí pravá a na projektoch pracujeme spoločne.

Si súčasťou príbehu

Podieľaš sa na raste najväčšej online investičnej platformy v Česku! Nie sme obrovský tím, každý tvoj nápad môže priamo ovplyvniť vývoj našich produktov.

Mladý kolektív

Sme skvelá partia ľudí, ktorí spolu radi trávia čas aj mimo pracovnej doby – či už pri športe, alebo posedením pri dobrom jedle a pití. Nehľadáme teda len kolegov, ale zároveň členov Portu party.

Firemné benefity

Multisport, čerstvé ovocie každý deň, príspevok na penzijné sporenie, zvýhodnené firemné produkty, akčné teambuildingy a voľná pípa v kuchynke.

Moderné kancelárie

Pomyselne sme sa postavili na vlastné nohy – máme nové vlastné kancelárie! Nečakaj teda žiadne sterilné korporátne prostredie bez atmosféry.

Spolupráca

Potrebujeme tlačiť celé Portu dopredu, preto sú všetky nápady vítané. Nikdy sa ti nestane, že by si ťa niekto nevypočul a neprebral s tebou tvoje revolučné riešenie či zlepšenie.

Zaujímala by ťa niektorá z pozícií?

Veľmi radi ťa spoznáme. Neváhaj a pošli svoj sprievodný list a svoje CV na adresu [email protected].

Nie je tu tvoja vysnená pozícia, ale máš pocit, že medzi nás zapadneš? Daj nám o sebe vedieť a my sa ti ozveme.