Zoznámte sa s Portu Crypto

Pripravujeme jednoduchý spôsob, ako investovať do kryptomien a blockchainových technológií.

Portu Crypto spustíme v prvej polovici 2022.

Výhody investovania s Portu Crypto

Jednoduchosť a dostupnosť

Zjednanie účtu Portu je jednoduchšie než zakladanie peňaženiek na zahraničných portáloch. Investovať naviac môžete už od 20 eur vďaka frakciám.

Všetko pod jednou strechou

Na Portu môžete spravovať všetky svoje investície v rámci jednej platformy. Radi by ste diverzifikovali vaše portfólio Crypto investícií? Stačí pár kliknutí a máte hotovo.

Daňové benefity

Na kryptomenové ETP môžete uplatniť časový aj hodnotový test, a svoje zisky tak oslobodiť od daní. Priame investície do kryptomien takú možnosť neponúkajú a zisk je potreba daniť vždy.

Preverené inštrumenty

Investíciou na Portu si kupujete ETP obchodované na regulovaných európskych burzách. ETP aj kryptomeny sú bezpečne uložené a nemusíte sa tak báť útokov alebo krádeží peňaženiek.

Základné piliere Portu Crypto

Crypto investície

S Portu Crypto si sami zložíte vašu Crypto investíciu. Na výber máte z jednotlivých kryptomien, kryptomenových košov, ale aj z akcií blockchainových spoločností. Investícií môžete mať samozrejme viacero.

Jeden nízky poplatok

Za správu svojej investície zaplatíte iba 1 % ročne z hodnoty spravovaného majetku bez ohľadu na počet vykonaných obchodov. Poplatok si naviac môžete znížiť až na 0,6 % zafixovanej dĺžky investovania.

Jednoduchá správa

S Portu Crypto môžete jednoducho diverzifikovať svoje investičné portfólio. Vďaka prehľadnému súhrnu potom vidíte, ako sa darí všetkým vašim investíciam v Portu. Podklady pre daňové priznanie pre vás pripravíme na začiatku každého roku pre minimum starostí.

Do akých inštrumentov môžete s Portu Crypto investovať?

Chystáme pre vás 3 kategórie ETP (burzovo obchodovaných produktov) s expozíciou na kryptomeny a blockchain, z ktorých si zostavíte vlastnú Crypto investíciu.

Viac o kryptomenách na našom blogu