Investujte úplne bez poplatkov s programom Pozvi priateľov

Vedeli ste, že na Portu môžete investovať úplne bez poplatkov? Vďaka programu Pozvi priateľov majú noví aj existujúci klienti Portu možnosť získať 3 mesiace zadarmo za každého pozvaného priateľa. Stačí, ak sa pozvaný priateľ zaregistruje na Portu s referenčným kódom súčasného investora a vykoná svoju prvú investíciu. Splnením tohto kroku získajú obaja 3 mesiace investovania zadarmo!

Pozvať vašich známych na Portu je naozaj jednoduché. Po prihlásení nájdete stránku Pozvať priateľov v hornom menu pod sekciou Darčeky a výhody. Tu nájdete váš referenčný kód a referenčný odkaz, ktorý môžete jednoducho zdieľať s vašimi priateľmi. Uvidíte tu aj stav vašich pozvánok.

„Naši klienti o Portu často radi hovoria medzi svojimi priateľmi. Napríklad pri káve, pive alebo počas obeda s kolegami. Chceli sme ich za to jednak odmeniť a súčasne im dať možnosť urobiť radosť svojim priateľom.“ Popisuje myšlienku stojacu za referenčným programom produktový manažér Portu Martin Luňáček.

Klienti môžu pozývací odkaz použiť opakovane a užívať si tak investovanie zadarmo po dlhé obdobie. Každé bezpoplatkové obdobie, ktoré získajú, začne platiť buď hneď, poprípade po skončení toho predchádzajúceho – obdobia sa sčítajú.

„Pozývací odkaz je možné zaslať mailom, zdieľať na sociálnych sieťach alebo ho skopírovať do súkromnej správy. Je to jednoduché a každý môže zvoliť svoju vlastnú cestu. Dôležité je len to, aby ľudia na registráciu použili obdržaný pozývací odkaz – jedine tak spoznáme, kto ho pozval a vieme nastaviť Portu zadarmo obom.“ Vysvetľuje technickú stránku veci Martin Jaroš, Operations Manager. V sekcii Pozvať priateľov bude mať tiež každý prehľad o tom, koľko ľudí už zaslaný odkaz využilo a koľko odmien tak bolo získaných.

Sekcia Pozvať priateľov je dostupná pre všetkých našich klientov. So všetkými prípadnými otázkami vám rada poradí naša zákaznícka podpora, ktorá je dostupná buď cez chat na webe alebo mailom na [email protected] Pripojte sa aj vy k viac ako 20 tisícom klientov, ktorí využili výhody programu Pozvať priateľov!

Vaše peniaze
majú na viac