Ako prebiehalo Stretnutie Portu investorov 2022?

Myšlienku usporiadať Stretnutie Portu investorov sme mali v hlave už dlho. Pár rokov späť, v období keď sme mali približne 10 000 používateľov sme boli už veľmi blízko – presnejšie 48h blízko. Pôvodný zraz sa mal totiž konať na začiatku roka 2020. Avšak presne dva dni pred zrazom začali platiť protiepidemické opatrenia a usporiadať stretnutie tak bolo nemožné. Preto sme radi, že sme sa s vami mohli konečne stretnúť. Historicky prvé stretnutie investorov prebehlo v sobotu 12. 11. 2022 v krásnych priestoroch Občianskej plavárne v Prahe.

Našim klientom sme vždy na blízku, ale vytiahnuť celé Portu do offline prostredia bol ďalší krok. Stretnúť sa s vami osobne, porozprávať sa všeobecne o investovaní aj tom, čo sa vám na Portu páči aj nepáči bolo pre všetkých z nás veľkým prínosom.

Celý večer sprevádzala príjemná atmosféra a okrem možnosti porozprávať sa s kýmkoľvek z Portu sme si pripravili aj dve panelové diskusie. Po predstavení celého Portu tímu nasledoval prvý panel. V ňom moderátor Petr Novotný vyspovedal Vladimíra Jaroša, Martina Kodýdka a Radima Krejčího na tému, ako sa menilo investovanie v Českej republike. V druhom paneli sa role moderátora ujal Radim Krejčí, ktorého v diskusii doplnili Martin Luňáček, Martin Jaroš a Anna Kortusová. Táto druhá diskusia už bola zameraná na Portu a to na začiatky prvej robo-advisory platformy, na chystané novinky a tiež plány do budúcnosti.

🎥 Záznam stretnutia

🎙️Záznam prvého panelu zo Stretnutia Portu investorov 2022

Zaujíma vás, aké boli začiatky Portu od nápadu po spustenie Beta verzie? Na túto tému sa v prvom paneli rozprávali Radim Krejčí, Martin Kodýdek a Vladimír Jaroš. Celou diskusiou bude vykonávať moderátor Petr Novotný.

🎙️Záznam druhého panelu za Stretnutia Portu investorov 2022

Od beta platformy sme sa už dávno posunuli a plánov je pred nami ešte plno. V druhom paneli vám Martin Luňáček predstaví novinky, ktoré sme už spustili a na ktoré sa môžete tešiť v budúcom roku. Následne vám Anna Kortusová predstaví naše ESG portfóliá, ktoré chystáme na prelom roku. Celú diskusiu zakončí Martin Jaroš s výhľadom na platformy Portu Gallery a opPORTUnity.

Ďakujeme všetkým zúčastneným investorom za príjemnú atmosféru a veríme, že sme sa nevideli naposledy. Už teraz sa tešíme na ďalší zraz, ktorý by sme radi uskutočnili v lete roku 2023.

Váš tím Portu

🎥 Aftermovie

Fotogaléria z udalosti

Vaše peniaze
majú na viac